VLTAVÍN REALITY A FINANCE s.r.o.

Navigace Zavolejte nám
602 402 502

O společnosti

Realitní kancelář Vltavín Reality a Finance je rekordmanem mezi realitními kancelářemi. Od roku 1992 nás klienti najdou na prestižní adrese v Revoluční ulici nedaleko Palladia a OD Kotva. Více než 2800 prodaných nemovitostí nás řadí mezi nejvýznamnější realitní kanceláře v České republice.

Již 25 let jsme tu pro vás – Vltavín Reality a Finance.

Naši pracovníci

Marie Cioleková

V realitní profesi a zároveň ve společnosti Vltavín reality a finance s.r.o. pracuji již od roku 1999. Zabývám se kompletním realitním portfoliem: prodej a pronájem rodinných domů, bytů, pozemků, činžovních domů, prodej a pronájem komerčních prostor, půdních prostor, ale i prodej velkých developerských projektů a to včetně zajištění výhodného financování pro mé klienty. Dlouholetá, více než 15-letá praxe v oblasti realit, osobní přístup ke klientům, pozitivní přístup k práci a kladné reference od klientů jsou asi mojí největší prioritou a zárukou spolehlivého makléře. Všem svým stávajícím i budoucím klientům děkuji za důvěru.

Moje aktuální nabídka nemovitostí

Ing. Tomáš Freisler

V oblasti realitního obchodu pracuji již od roku 2006. V současné době jsem majitelem a jednatelem realitní společnosti, která je na trhu více než 20 let. Především se zabývám prodejem developerských projektů, ale klienti mne oslovují i s nabídkou zprostředkování prodeje či pronájmu svých nemovitostí. Této výzvy se vždy rád ujmu. Kladné reference a doporučení jsou mým hnacím motorem.

Moje aktuální nabídka nemovitostí

JUDr. Tomáš Paducha

V realitách se pohybuji od roku 2000, kdy jsem stál u zrodu developerského projektu v Krkonoších. Byl jsem účasten na přípravě projektu, jeho realizaci a samotném prodeji 55 nových bytů. Od roku 2010 se systematicky věnuji makléřské práci. Během své kariéry makléře jsem prodal řadu domů a pronajal mnoho kanceláří a obchodních prostor. Mojí oblíbenou komoditou je prodej rodinných domů a pronájem komerčních prostor. „Mám rád spokojeného klienta. Proto vše co dělám, směřuje k úspěšnému cíli - prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti“.

Moje aktuální nabídka nemovitostí

Ing. Jan Pihera

Prodeji a pronájmu nemovitostí se věnuji od roku 2008. Po předchozí praxi v projektovém ústavu a bance Vám zajistím maximální profesionální přístup k řešení všech úskalí a problémů, které se mohou při prodeji eventuálně pronájmu Vaší nemovitosti nastat a většinou nastávají. Mým zájmem je, aby veškeré služby poskytované realitní kanceláří vedly ke spokojenosti jak prodávajících, tak samozřejmě i kupujících. Regionem, kterému se věnuji, je Praha a nejbližší okolí a moji specialitou je zprostředkování prodeje činžovních domů.

Moje aktuální nabídka nemovitostí

Magdaléna Rambová

Svoji činnost vykonávám ve společnosti již od roku 2008 a od počátku se snažím být pro kancelář oporou a poskytnout tak nejen vedení společnosti, ale především makléřům kvalitní zázemí a technickou podporu pro jejich práci. Zkrátka mne moje práce baví a dávám do ní maximum.

Moje aktuální nabídka nemovitostí

Michal Štrobl

Na realitním trhu se pohybuji již téměř 25 let. Počátky mé kariéry se odehrávaly v Americe na území Kanady. Od roku 2004 aplikuji své zkušenosti v České republice ve společnosti Vltavín reality a finance s.r.o. Věnuji se především pronájmu bytů a nebytových prostor v Praze, ale občas i rád nějakou nemovitost prodám. Pro své klienty jsem v realitním obchodu oporou a jejich věrnost je mi dostatečným poděkováním za vydané úsilí pomoci mým klientům obchod zrealizovat.

Moje aktuální nabídka nemovitostí

Petr Hnátek

V oboru nemovitostí působím již od roku 1991. Za 24 roků podnikání v nemovitostech jsem stovkám klientů pomohl splnit jejich sen o bydlení. Dobře, bezpečně a rychle prodat nemovitost, to je oč tu běží…. Řídím se pravidlem, že doporučení po dobře odvedené práci je mnohem víc, než deset billboardů u dálnice. Rozloučím se citátem mého oblíbence sira Winstona Churchilla. „Chcete na světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco ostatní se baví“.

Moje aktuální nabídka nemovitostí

Kariéra

Aktuálně hledáme 2 pracovníky na pozici realitní makléř. Stabilní kolektiv a nadstandardní odměna.

CV posílejte na: info@vltavinreality.cz

Kontaktujte nás